Eksperti ārējo elektrotīklu projektēšanā

SIA "S.O.S. projekti" izceļas ar plašu un daudzveidīgu projektu pieredzi ārējo elektrotīklu jomā. Mēs piedāvājam gan vienkāršu privātmāju elektropieslēgumu izstrādi, gan sarežģītu zemā un vidējā sprieguma elektrotīklu un elektroiekārtu rekonstrukciju projektēšanu.

Mūsu izstrādātie "Ārējie tīkli" projektējumi atbilst A/S "Sadales tīkls" stingrajiem tehniskajiem noteikumiem, nodrošinot nepieciešamos elektro pieslēgumus un atbilstību obligātajām prasībām.

Iekšējo tīklu profesionālā projektēšana

SIA "S.O.S. projekti" piedāvā pilna spektra pakalpojumus iekšējo elektrotīklu projektēšanā. Mēs realizējam tehniskos projektus jebkurā apjomā — sākot ar mazu dzīvokļu un privātmāju elektrisko tīklu izveidi, beidzot ar vērienīgu industriālo un sabiedrisko ēku elektroinstalācijām un mūsdienīgu iekštelpu un teritoriju apgaismojumu.

Iekšējo tīklu jomā mēs piedāvājam pakalpojumus, kas pielāgoti katram klientam, lai īstenotu augstas kvalitātes iekšējo elektroinstalāciju, apgaismošanas, elektrifikācijas un zibensaizsardzības projektus, atbilstoši individuālajām vajadzībām un specifikācijām.

Vājstrāvas tīklu inovatīva projektēšana

SIA "S.O.S. projekti" piedāvā jūsu vajadzībām atbilstošu vājstrāvas tīklu projektēšanu, piedāvājot risinājumus no apsardzes un ugunsdzēsības signalizācijām līdz kompleksām videonovērošanas un datortīklu infrastruktūrām.

Esam gatavi piedāvāt arī profesionālas konsultācijas, lai nodrošinātu katram klientam optimālākos un efektīvākos projektēšanas risinājumus.